חיפוש
Close this search box.

אודות אופטיקה יפעת

לקוחות של אופטיקה יפעת – פתרונות ראייה מורכבים – מעידים כי חזונה של יפעת גבריאל, אופטומטריסטית מוסמכת, ממומש במלואו: לראות טוב – להיראות טוב ולשלם מחיר הוגן.

מזה 25 שנה עוסקת האופטומטריסטית, יפעת גבריאל, בתחום האופטיקה. כבוגרת ביה"ס לאופטומטריה – מכללת הדסה בירושלים (תואר ראשון), התמחתה יפעת במתן פתרונות בשורה של תחומים: התאמת מולטיפוקל, מרשמים גבוהים, צילינדרים, פתרונות ראייה מורכבים, התאמת משקפי ראייה אחרי ניתוח קטרקט, שיפור ראייה לאחר ניתוח לייזר להסרת משקפיים והתאמת פילטרים לכאבי ראש, סנוורים, בעיות ברשתית, התאמת עדשות מגע מכל הסוגים ועוד.

ליפעת הכשרה מיוחדת והתמחות בתפעול מכשיר המבצע מיפוי קרנית ומנורת סדק. באמצעות מכשירים אלה בוחנת יפעת גבריאל את בריאות העין, בריאות המקטע הקדמי, קימורי קרנית וכן בעיות נוספות כדוגמת יובש בעין ועוד.

אופטיקה יפעת - אופטומטריסטית מוסמכת, חנות אופטיקה בנתניה, בדיקת ראיה ושיפור ראייה לאחר ניתוח לייזר
אופטיקה יפעת – אופטומטריסטית בנתניה

הקליניקה של אופטיקה יפעת

אופטיקה יפעת, הממוקמת בשכונת רמת פולג, מעניקה שירות מקצועי ללקוחותיה המגיעים מכל רחבי העיר נתניה ואזור השרון – מחדרה ועד הרצליה. המיקום של אופטיקה יפעת בשכונת רמת פולג, מאפשר גישה נוחה ומהירה למגיעים מכביש החוף. כאופטומטריסטית מוערכת עובדת יפעת עם ובמקביל לרופאי עיניים מוכרים.

תחום האופטיקה עניין את יפעת גבריאל עוד מגיל צעיר. "תחום האופטיקה קשור, בעיני, לקשר ישיר עם הלקוח. השיח המתפתח בין הלקוח לביני, ההבנה מהם תחביביו, לצד זיהוי מדויק של צרכי הראייה שלו במטרה לשפר את הראיה ואת איכות חייו, הם הבסיס להצלחה. היכולת להתאים את המשקפיים הנכונים – הן מבחינת מראה והן מבחינה מקצועית, זה החלק החשוב ביותר שהופך לקוח לאדם מאושר יותר וכמובן שרואה טוב יותר".

אופטיקה יפעת – פתרונות ראיה מתקדמים

באופטיקה יפעת, אותו ניתן להגדיר גם כשירות בוטיק לשיפור איכות החיים והראייה, מתמחים כאמור בשורה ארוכה של פתרונות.

התאמת משקפי מולטיפוקל, פתרונות ראייה מורכבים לסובלים מקרטוקונוס לאחר תיקון ראייה בלייזר להסרת משקפיים, פתרונות ראייה לסובלים מסנוורים בלילה או הילות מסביב לאורות.

באופטיקה יפעת מטפלים גם בלקוחות עם חדות ראייה לא מספיקה, עין עצלה, פזילה, ראייה כפולה ואף התאמת משקפי ראייה מיוחדים לפני ואחרי ניתוח קטרקט. פעולה זו מושגת בעזרת פילטרים מיוחדים המגבירים את חדות ואיכות הראייה.

אנו מבצעים התאמת עדשות משקפיים דקות מאוד, גם למרשמים גבוהים במיוחד ועדשות לסינון האור הכחול, שקופות ללא גוון.

באופטיקה יפעת, פרטיותו של הלקוח מעל לכל, השירות הינו ביחס 1:1, בפגישה מתואמת מראש וכוללת בדיקה מקיפה בהתאם לנדרש, התאמת עדשות, מסגרות ועוד.

המבנה של אופטיקה יפעת תוכנן במיוחד לכך. "חשוב לי שכל לקוח שלי יזכה ביחס אישי מרגע הכניסה לקליניקה ועד לצאתו. לכן, מלכתחילה תוכננה אופטיקה יפעת בצורה כזו כדי להעניק לכל לקוח את מלוא הפרטיות", אומרת יפעת גבריאל. 

אופטיקה יפעת מציעה ללקוחותיה מגוון מסגרות מיוחדות ומעוצבות מכל רחבי העולם. כל המסגרות המוצעות הן של מותגים המייצרים אך ורק מסגרות ומשקפי שמש – אופנתי וטרנדי לצד טעם קלאסי. להתאמת המשקפיים באופן מדויק למבנה הפנים ולאופי של הלקוח, מקדישה יפעת גבריאל זמן רב, כי בדיוק על-פי חזונה "לראות טוב – להיראות טוב ולשלם מחיר הוגן", זהו חלק בלתי נפרד מהשירות, מחוויית הלקוח ומהסיבה מדוע לאופטיקה יפעת לקוחות חוזרים ומרוצים.

אופטיקה יפעת - אמנון ותמר 6, נתניה
Scroll to Top
דילוג לתוכן