חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עדשות מולטיפוקל מחיר

עדשות המולטיפוקל הראשונות נקראו "ורילוקס" VARILUX , ופותחו על ידי חברת ESSILOR הצרפתית לפני כחמישים שנה. אולם, רק לפני כ 25 שנה מולטיפוקל נמצא בשימוש רחב אצל קהל מרכיבי המשקפיים. תחילה המפעלים הגדולים, ענקי האופטיקה כגון ESSILOR צרפת, ZEISS גרמניה, HOYA יפן ייצרו מגוון מצומצם של עדשות מולטיפוקל. הטכנולוגיה הייתה בחיתוליה והתעלה בעדשה הייתה צרה, מה שהגביל מאוד את שדה הראייה. גם המעברים הפרוגרסיבים היו חדים, והלקוח הרגיש קפיצות בראייה במעבר מרחוק לקרוב. מאז ועד יום הושקעו מאות מילונים במחקר ופיתוח. ועדשות המולטיפוקל העכשוויות מאפשרות ראייה נקייה ונוחה בכל הטווחים. והצלחה של כמעט 100% בהסתגלות. לצד תוספות כגון, עדשות דקות, ציפוי אנטי ריפלקס שקוף במיוחד, ציפוי לסינון האור הכחול, עדשות מתכהות בשמש, פולורואיד ועוד.

עדשות מולטיפוקל - למה יש הבדלים גדולים במחיר?

בשנים האחרונות ישנה תחושה, שמחיר המולטיפוקל נמוך יותר מבעבר. כיום ניתן לרכוש עדשות מולטיפוקל מצוינות במחיר תחרות. בקליניקה של אופטיקה יפעת אופטומטריסטית מוסמכת אנו משתדלים להיזהר מפרסומות שמתמקדות בעיקר במחיר, ופחות בהתאמה ספציפית ללקוח. הסיבה העיקרית לעדשות במחיר נמוך, הן שימוש בעדשה מטכנולוגיה ישנה, שלא תמיד מתאימה לאורח החיים העכשווי ולא נותנת מענה נכון מבחינת איכות הראייה. או עדשה שיוצרה במפעל ללא חטיבת מחקר ופיתוח, אשר מתחקה אחר עדשות מוצלחות שנמצאות בשוק. עדשות מסוג זה מגיעות לצרכן הסופי ללא בקרת איכות.

כך שהסיכוי להנות מהמוצר הוא עניין של מזל ולא של מקצועיות. עדשות מולטיפוקליות ממותג מוכר ואיכותי, עובר שורה ארוכה של בקרה על הליטוש, הצבע והציפויים.

מחיר עדשות מולטיפוקל באופטיקה יפעת

באופטיקה יפעת אנו מתאימים לכם עדשות מולטיפוקל באיכות בלתי מתפשרת, מדובר בעדשה נקייה מעיוותים כך שהמטופלים שלנו מקבלים מוצר ברמה גובהה ואחריות מלאה על כל בעיה או תקלה.

עדשות מולטיפוקל הן עניין יקר, את הבחירה בסוג והרמה הטכנולוגית, כדאי להשאיר בידיים המקצועיות של אופטומטריסט מוסמך מקצועי ובעל ניסיון וותק של שנים ופחות לשים כמטרה את עניין המחיר, העיניים שלכם חשובות לנו, ובכל מקרה, המחיר לעדשות ברמה נמוכה יקר גם הוא. בקליניקה של אופטיקה יפעת אנו מעניקים לקהל לקוחותינו פתרונות ראיה מתקדמים ועורכים בדיקת ראיה איכותית ומדויקת.

עניין המחיר הוא בהחלט שיקול, אך לא על חשבון ראייה מיטבית, נוחות והסתגלות מהירה.

באתר תמצאו מידע אודות לקויות ראיה מסוגים שונים כמו גם פתרונות ראיה מתקדמים ביניהם טיפול בקרטוקונוס, פתרונות לפזילה, פתרונות לראייה דו עינית, פתרונות לעין עצלה אצל מבוגרים ועוד. תוכלו להזמין תור לקליניקה של אופטיקה יפעת בטלפון מספר: 0528212615 או השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.

Scroll to Top
דילוג לתוכן