חיפוש
Close this search box.

עדשות מולטיפוקל באיכות הטובה ביותר

עדשות המולטיפוקל נחשבות להמצאה חשובה בתחום האופטיקה, והנגישה ביותר עבור מרכיבי משקפיים הזקוקים ליותר ממוקד ראייה אחד. עדשות אלו נמצאות בשימוש של מיליוני אנשים ברחבי העולם, ומקנות פתרון נוח לראייה משולבת ומראה אסטטי ללא קו הפרדה בעדשה, (כפי שקיים בעדשות הבי-פוקל המיושנות).
מחיר עדשות המולטיפוקל נע בין קרוב לאלף שח לזוג עדשות ועד אלפים רבים. במחיר כזה כדאי לצרכן לקבל המלצות ולדעת בדיוק מה הוא רוכש.
אז, איך בוחרים עדשות מולטיפוקל? במאמר זה ננסה לעשות סדר!

מה גורם לפערי המחיר בין עדשות מולטיפוקל השונות?

 • מבנה העדשה והציפויים – עדשה מולטיפוקלית בנויה בצורה של תעלה לאורך העדשה, בצדדים קיימים שטחים "מתים" המצמצמים את שדה הראייה ומקשים על תהליך ההסתגלות. ככל שהעדשה מתקדמת מבחינה טכנולוגית, השטחים המתים פחות מורגשים. התעלה רחבה מאוד, יש יותר נקודות אופטיות בתוך העדשה, המקנים רכות וגמישות והדרך להסתגלות מהירה ומוצלחת ולחוויה אופטית מושלמת, בטוחה.
  עדשה לדוגמא: SiiA – rupp und hubrach – עדשות מולטיפוקליות אינדיבידואליות היחידות בעולם המתוכננות על פי עשרה פרמטרים אישיים של הלקוח.
אופטיקה יפעת - SiiA - rupp und hubrach - עדשות מולטיפוקליות אינדיבידואליות
 • התאמה ספציפית לסוג הליקוי – אנשים עם מרשם (-) MYOPIA, שעיקר הליקוי אצלם הוא לרחוק, שונים בתכלית מאנשים עם מרשם (+) HYPROPIA, החווים קושי רב יותר לקרוב. בטכנולוגיה מתקדמת ואחרי מחקרים ישנן עדשות מולטיפוקל, המותאמות מראש ללקות ראייה מסויימת. כאשר לאופטומטריסט/ית יש את הידע של מפרט העדשה ניתן לדייק בבחירת הדגם של עדשת מולטיפוקל.

  עדשה לדוגמא: Sentoris ME – rupp und hubrach
  עדשה אינדיבידואלית מלאה המתוכנתת בעיצוב אישי למרשמים (+) HYPEROPIA בעדשה זו התכנון נעשה על פי מרחק לבחירה. לדוגמא, מרחק המחשב. התכנון מאפשר הרחבת איזור שימוש נבחר, המאפשר תנועת עיניים דינמית גבוהה ופחות תנועת ראש לא טבעית. האזור הנבחר נהנה מניטרול עיוותים. ומעברים רכים. בעצוב העדשה נלקחים בחשבון זווית הראש של מרכיב המשקפיים.


  עדשה נוספת לדוגמא: NATURAL MESH – Optileks

  עדשה המשלבת מספר מיקרו-פילטרים לנטרול ריצוד ומיקוד קרני האור. שכבה הבנויה כרשת ומצופה בפילטר מיוחד בגוון חום/ורוד עדין בדרגה של 10%, מסננת את גלי האור הקצרים עתירי האנרגיה. ומאפשרת ראייה צלולה וברורה. העדשה הוכחה כמשפרת ריכוז, מתאימה לאנשים שלא מצליחים להגיע לראייה של 6/6 אחרי תיקון מרשם. למצב טרום ניתוח קטרקט, בו חלה התדרדרות מסוימת בראייה. אך עדיין לא בשל לניתוח. לאנשים אחרי ניתוח לייזר להסרת משקפיים החווים סנוור בנהיגת לילה והילות סביב אורות. לגיימרים הנמצאים שעות מרובות מול המחשב ושמים דגש על מהירות תגובה גבוהה במיוחד.

החברות המובילות בתחום ייצור עדשות מולטיפוקל

rupp und hubrach

חברה גרמנית, פעילה למעלה מ 96 שנים. העדשות מפותחות ומיוצרות בגרמניה בלבד. ועונות על הקריטריונים והתקנים האירופאיים המחמירים ביותר. זוכה מדי שנה בפרסים רבים על איכות מוצריה. ופורצת דרך בזכות החדשנות בפיתוח, מדדי השירות ושמירה על איכות הסביבה.

Optileks

חברה שבדית, משפחתית. פעילה משנת 1975. החברה מוכרת כאחת מהמעבדות המתקדמות ביותר באירופה לפתרונות אופטיים מגוונים ומתקדמים מסוגם (קישור לדף פתרונות ראיה). אי אר ניאוויז'ן ישראל הינה החברה היחידה אשר הוסמכה לשווק את מוצריה המוערכים מחוץ למרכז אירופה.

עדשות מולטיפוקל – אופטיקה יפעת

היתרון הברור והבולט של שימוש בעדשות מולטיפוקל נעוץ בעובדה שלא צריך להסתובב עם כמה זוגות משקפיים, אלא להתמקד בזוג משקפיים אחד עם עדשה אחת, שמספקת את כל הצרכים לראייה ברורה ונוחה – ראייה מקרוב, ראייה מרחוק, ראייה מול מסכי מחשב, מסכי טלוויזיה ועוד.

אנו מזמינים אתכם להיבדק ולהתייעץ עם האופטומטריסטית יפעת גבריאל המתמחה בהתאמת עדשות מולטיפוקל. הקליניקה שלנו נמצאת ברחוב אמנון ותמר 6, נתניה. בואו לסדר לעצמכם זוג עדשות איכותיות שיקלו על הראייה ועל איכות החיים שלכם, בהתאמה אישית.

אופטיקה יפעת מזמינה אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 052-8212615 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.

Scroll to Top
דילוג לתוכן