חיפוש
Close this search box.

עדשות משקפיים הכי דקות

עולם האופטיקה מתפתח ומתעדכן בהתאם לשאיפות שלנו כמרכיבי משקפיים ובהתאם לאורח החיים במסלול המהיר. בעבר, עובי העדשה בייצור והתוצאה הסופית של ההגדלה או ההקטנה של העיניים מבעד למשקפיים, אילצו את מרכיבי המשקפיים להתפשר על אסתטיקה במרשמים הגבוהים. ולחפש חלופה שלעיתים לא תאמה את מצבם האופטי. עם הזמן נעשה פיתוח ויוצרו עדשות דקות באינדקס גבוה (1.67, 1.74, 1.76) שנתנו מענה אסתטי, אך לא בהכרח מילאו את המשבצת של בטיחות ואיכות אופטית.

חברת SHNHR שמיר מביאה בשורה חדשנית ובלתי מתפשרת בזכות עדשות METAFORM.

בעזרת טכנולוגיית METAFORM אין צורך להתלבט בין בטיחות לאסתטיקה, או להתפשר על איכות גבוהה וביצועים אופטיים מצוינים בעדשות דקות וחזקות.

למעלה מ 100,000 עדשות נבדקו והתקבלו עם תוצאות שביעות רצון בקרב הלקוחות.

חברת PROLENS מציעה מבחר פילטרים רפואיים, שחוסמים קרני UV. הפילטרים מגיעים ברמות שונות, עד 600 ננומטר המפחיתים במידה ניכרת את תחושת אי הנוחות הנלווית למאמץ הראייתי.

דמיינו לעצמכם עדשות משקפיים דקות, ללא פשרות

לאחר שנים של מחקר ופיתוח שמיר משיקה אתMETAFORM  ייצור חדשני, המאפשר שיפור חוזק העדשה עד פי 18, בהתאם לדרישות התקן של ה FDA ועד 40% דקות וקלות יותר מעדשות מינוס באותו אינדקס (אינדקס משמעו עובי העדשה). תוך שמירה על התכונות הפיזיקליות של הייצור עצמו, במגוון חומרי הגלם ובכל אינדקס.

עדשות משקפיים הכי דקות – אופטיקה יפעת

כיצד פועלת טכנולוגיית METAFORM

העדשה מיוצרת בשילוב של פילם אופטי וציפוי מובנה בתוך העדשה.

אופטיקה יפעת - עדשות דקות למספרים גבוהים

בייצור מסורתי מתכנני העדשות נאלצים להגדיל עובי מרכזי בעדשת מינוס במרשמים גבוהים, על מנת לעמוד בתקן הבטיחות. ייצור ה METAFORM מתבצע בטכנולוגיית Thermoforming 3D **ידידותי לסביבה, המבטל מגבלה זו. בנוסף, תהליך ציפוי אנטי רפלקס מוטבע בתהליך היתוך אחד, בניגוד לשיטה המסורתית של הוספת שכבה אחרי שכבה. התוצאה עדשה דקה מאוד, קלה וחזקה. עם איכויות אופטיות לראייה צלולה ללא עיוותים, בעלת אסתטיקה מושלמת. המפחיתה את ההקטנה של העיניים.

** התהליך חסכוני במים חשמל וכימיקלים, עד 80% חסכוני באנרגיה.
התאמת שכבת הציפוי הקשיח לעדשה באינדקס גבוהה היא אתגר. כל שינוי מינימלי ככל שיהיה עלול ליצור פיזור לא רצוי של האור, התוצאה, עיוותים בעדשה בדמות "טבעות ניוטון". טכנולוגיית METAFORM משתמשת באלגוריתמים מתקדמים כדי להבטיח מאפיינים אופטיים ופיזיקליים אחידים לאינדקס העדשה. כך שהציפוי יהיה עמיד לטווח ארוך.

אופטיקה יפעת - עדשות מתקדמות למשקפיים

הקליניקה של אופטיקה יפעת שוכנת ברחוב אמנון ותמר 6, בנתניה, ומספקת לכלל לקוחותיה עדשות מתקדמות למשקפיים ועדשות מגע איכותיות. מזה 25 שנה עוסקת האופטומטריסטית, יפעת גבריאל, בתחום האופטיקה, והיא בוגרת ביה"ס לאופטומטריה – מכללת הדסה בירושלים ובעלת תואר ראשון.
ההתמחות העיקרית של יפעת היא במתן פתרונות ראייה מתקדמים בשורה של תחומים: התאמת עדשות מולטיפוקל הן למשקפיים והן לעדשות מגע, התאמת מרשמים גבוהים, התאמת עדשות מגע לצילינדרים, פתרונות ראייה מורכבים, התאמת משקפי ראייה אחרי ניתוח קטרקט, שיפור ראייה לאחר ניתוח לייזר להסרת משקפיים והתאמת פילטרים לכאבי ראש, סנוורים, בעיות ברשתית, התאמת עדשות מגע מכל הסוגים ועוד.

אצלנו תמצאו פתרונות ראיה מתקדמים, לפרטים ומידע צרו עם יפעת קשר בטלפון מספר 052-8212615 או השאירו פרטים בטבלה מטה ויפעת תחזור אליכם בהקדם במטרה לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

Scroll to Top
דילוג לתוכן