חיפוש
Close this search box.

תקנון אתר אופטיקה יפעת

כללי

1. ברוכים הבאים לאתר אופטיקה יפעת  המשמש כאתר אינטרנט ומועדון לקוחות המספק מידע בתחום האופטיקה.

2. יש באפשרותך ליצור עמנו קשר בנוגע לכל שאלה אודות השירות, התנאים או מדיניות הפרטיות בדוא"ל ifat.gavriel@gmail.com או בטלפון 052-8212615

3. תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והינו מתייחס באופן שווה לשני המינים.

4. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שיעשה על ידך בחנות זאת והוא מהווה חוזה התקשרות בין הלקוח לבין החנות והינו תנאי להתקשרות.

5. כל מידע אשר יתקבל באתר זה ע"י הלקוח ישמר במערכת ולא יעשה בו כל שימוש למעט הנתונים הדרושים לפעילות באתר.

6. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון כתנאי מוקדם להתקשרות הצדדים.

7. השימוש באתר כפופים להוראות ולתנאים המופיעים במסמך זה(להלן:"תנאי השימוש או התקנון") ואלה חלים ללא כל תנאי על כל משתמש באתר (להלן: "המשתמש") לאחר שנכנס לאתר.

8. השימוש באתר זה מהווה את הסכמתך לתנאים המופיעים במסמך זה וכך גם למדיניות הפרטיות של האתר(להלן:"מדיניות הפרטיות") אשר כולם מהווים חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש וכן הנך מאשר כי קראת את תנאי השימוש לרבות מדיניות הפרטיות והנך מסכים לכך.

הצהרת פרטיות

9. הגלישה באתר נעשת תוך שמירה על פרטיות מלאה של הלקוח  ופרטיות הנתונים. הנתונים המועלים לאתר על ידי המשתמשים משמשים את האתר לצורך מתן שירות ללקוח בלבד. האתר אינו מאפשר שימוש בנתונים אלו למשתמשים אחרים ואינו מעבירם לצד שלישי כלשהו.

10. אנו נוקטים באמצעים הזהירות המקובלים על מנת לשמור ככל הניתן על סודיות המידע אולם במקרה אשר אינו בשליטת בעלי האתר לרבות המקרים הנובעים מכוח עליון, בעלי האתר לא יהיו אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוחו/או למי מטעמו.

11. בעלי האתר רשאים להשתמש ולאסוף למאגר המידע שלהם את הפרטים אשר נמסרו על ידי המשתמש לצורך שיפור השירותים המוענקים על ידם וכן על מנת ליצור קשר עם המשתמש לצורך עדכונו בדבר מבצעים ו/או בנוגע לשירותים ומוצרים המוצעים ע"י האתר.

12. בעלי האתר רשאים להשתמש ולאסוף למאגר המידע של החברה את הפרטים כמו כן רשאים בעלי האתר לעשות שימוש בפרטים האמורים לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים לרבות מפרסמים ומטרות שיווקיות אחרות מידע זה לא יביא לזיהוי המשתמש אישית ולא יכלול מידע רגיש כהגדרתו בחוק הגנת הפרטיות.

13. אתר זה משתמש בקובץ זיהוי(cookie) מוצר שעוזר לנו הבין את אופן השימוש של המבקרים באתר, בעלי האתר רשאי להעביר את המידע לצד שלישי ככל ויידרש לכך מתוקף חוק או עיבוד מידע.

קניין רוחני

14. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, בשירותים הניתנים בו ובכל תוכן הכלול בו  הן של בעלי האתר בלבד, או של צדדים שלישיים אחרים, שהתירו לו להשתמש בהם,  אין להעתיק, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, לפרסם , לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, בין על ידך ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי, בין אם אלקטרוניים, ממוחשבים, מכאניים, אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת.

15. המשתמש מתחייב כי בשימוש באתר אין כל סוג של הפרת זכות כלשהי לרבות זכויות יוצרים, סימני מסחר, הוצאת דיבה, פגיעה בפרטיות   וכיוצ"ב ואשר יש בהם כדי להפר זכות כלשהי

שיפוט

16. סמכות עניינית לשיפוט –דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, במצב בו תדרש הכרעה שיפוטית הסמכות הינה למחוז מרכז.

Scroll to Top
דילוג לתוכן